شنبه 29 تير 1398   12:18:34
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

نشست با دهیاران بخش مرکزی، تعدادی از اعضای شورای اسلامی، بخشدار مرکزی و فرماندار شهرستان چرام، با حضور مدیر کل دفتر امور روستایی در تاریخ 1397/11/29 در فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.
در خصوص لزوم آمادگی دهیاران برای سفرهای نوروزی و استقبال از مهمانان، مسافران و گردشگران با معرفی روستاهای شهرستان در زمینه های مختلف، فراهم نمودن زمینه آسایش، آرامش و امنیت برای مهمانان نوروزی مطالبی مطرح گردید.
در ادامه آقای مهندس موسوی مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراها با اشاره به جایگاه ویژه و حساس دهیار و دهیاری به عنوان آخرین حلقه اتصالی بین مردم و مسئولین و فلسفه شکل گیری نهاد دهیاری در کشور نکاتی را در خصوص مسائل و مشکلات دهیاری ها، لزوم رعایت قوانین و مقررات در زمینه های مختلف از جمله تامین درآمد پایدار، نحوه هزینه کردها، برگزاری مناقصات، استفاده بهینه از ماشین آلات دهیاری ها، جذب و به کار گیری نیرو، استفاده از تسهیلات اشتغالزای روستایی و ... را مطرح نمودند و اظهار امیدواری نمود که دهیاران با تعامل بیشتر با مردم و ایجاد اعتماد متقابل زمینه توسعه و پیشرفت روستاها را به عنوان کانون تولید و اشتغال فراهم نمایند.
در ادامه با حضور مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر استان لوح مستمری دو نفر از بیمه شدگان صندوق استان تحویل گردید.
عكس هاي مرتبط :

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما